Hakkında

Her şey 1999 yılında başladı. Hayatımın tartışmasız ve açık ara en kötü dönemini geçiriyordum. Pek çok şeye güvenimi kaybetmiştim. Bunun en acı veren kısmı ise kendime olan güvenimi kaybetmiş olmamdı. O zamana kadar elde etmiş olduğum, sayısını bile anımsayamadığım, başarılar ve ödüllerin hiçbir anlamı kalmamıştı. İçinde bulunduğum durumdan bir çıkış noktası aradığım ve pek çok farklı yöntem denediğim o yaz, Avatar eğitimi ile karşılaştım. Bana aydınlanma yolunun kapılarını açan, düşüncelerimin gücünü göstererek kendimi ve sınırlarımı gerçek anlamda tanımamı sağlayan bu eğitim ile ilk defa gerçek anlamdahayatımın kontrolünü elime aldım. O yıl, tıp eğitimime devam ettiğim Hacettepe Tıp Fakültesi’ni 4. yılımda bıraktım ve Antalya’ya, evime döndüm. Benim hayatımı tamamen değiştiren ve ilk mucizem olarak tıp fakültesini bıraktıktan sadece 2,5 ay sonra yeniden sınava girerek Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümünü kazanmamı sağlayan Kuantum Bilinç Programları o günden sonra tutkum haline geldi. Önceki yıllarda ve özellikle de Boğaziçi’deki öğrencilik dönemi boyunca bir hobi olarak sürdürdüğüm spritüel ve kişisel gelişimçalışmaları sayesinde pek çok kişinin kendi yaşamını olumlu yönde değiştirebilmesine, geliştirebilmesine yardımcı olabildiğimi gördüğümde bu uğraşı daha ciddi bir seviyede yapmam gerektiğine karar verdim.

Avatar – Master sertifikası yanı sıra Nefes Koçluğu sertifikası ve Fermion ürünleri asistan-danışmanlığı benim için danışanlarımın daha mutlu bir yaşam sürebilmelerini sağlayan birer araç. Şu anda benim için her şeyin ikinci kere başladığı Antalya‘da Kuantum Yaşam Koçluğu‘na, Nefes teknikleri eğitimlerine ve Fermion ürünleri distribütörlüğüne devam ediyorum.

Eğer siz de hayal kırıklıkları ve olumsuz tecrübeler yaşıyorsanız, yaşamınızı daha mutlu, sağlıklı ve bolluk içerisinde geçirmeyi istiyor ama bunları nasıl yapacağınızdan bir türlü emin olamıyorsanız ve yaşamınızın kontrolünü artık kendi elinize almak istiyorsanız iletişim sayfasından bana istediğiniz her konuda ulaşabilirsiniz.